Restaurant Saranda - Fortesë. Porosite mund ti bëni në këta numra të telefonit. 044 203 894 049 646 221. Restaurant Saranda - Fortesë Rahovec, Kosovo.

5549

2020-02-12 · Restaurant Saranda: Best chicken I've ever had - See traveler reviews, 3 candid photos, and great deals for Rahovec, Kosovo, at Tripadvisor.

Restaurant Trofta Drajkoc Lokacioni: Rruges per Shterpce nga ana e djathte. Rahovec Rama home Collection Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Rama home Collection, Collectibles Store, [email protected] , Rahovec. Most Popular Places in Rahovec, Kosovo. The list below shows the places in the city of Rahovec, Kosovo with the most views. Barcode Caffe 20,477 Check-ins. Sulejman Vokshi Rahovec, Kosovo 21000.

  1. 100 euro rmb
  2. Försäkringskassan inskolning av barn
  3. Sv40 vaccine

044 203 894 049 646 221 Restaurant Saranda - Fortesë, Rahovec. 6 687 pëlqime · 33 duke folur në lidhje me këtë · 11 615 ishin këtu. Porosite mund ti bëni në këta numra të telefonit. 044 203 894 049 646 221 Restaurant Saranda, Rahovec Picture: Beer - Check out Tripadvisor members' 25 candid photos and videos.

Ju njoftojmë se nga sot “Restaurant Saranda - Fortesë” do te punoj vetem me porosi. Orari nga ora 11:00 deri ne 19:30 Tel: 044 203 894 dhe 049 646 221 Për sigurinë tuaj dhe tonë; Bazuar në rregulloret dhe urdhëresat e parashtruara nga MSH dhe Qeveria e Kosovës, është bërë dezinfektimi i hapësirave të lokalit tonë. Faleminderit!

6,667 likes · 109 talking about this · 11,604 were here. Porosite mund ti bëni në këta numra të telefonit. 044 203 894 049 646 221 Restaurant Saranda - Fortesë, Rahovec. 6,741 likes · 24 talking about this · 11,671 were here.

Restaurant Saranda - Fortesë, Rahovec. 6 653 pëlqime · 18 duke folur në lidhje me këtë · 11 599 ishin këtu. Porosite mund ti bëni në këta numra të telefonit. 044 203 894 049 646 221

2,544 likes · 1 talking about this · 968 were here.

Restaurant saranda rahovec

Porosite mund ti bëni në këta numra të telefonit. 044 203 894 049 646 221 Restaurant Saranda - Fortesë, Rahovec. 6,669 likes · 122 talking about this · 11,597 were here. Porosite mund ti bëni në këta numra të telefonit. 044 203 894 049 646 221 Restaurant Saranda - Fortesë, Rahovec.
Receptfria lakemedel

The list below shows the places in the city of Rahovec, Kosovo with the most views. Barcode Caffe 20,477 Check-ins. Sulejman Vokshi Rahovec, Kosovo 21000.

Restaurant Saranda - Ofrojmë hapësirë të mjaftueshme për ahengje të ndryshme, specialitete ushqimore, pije të ndryshme duke filluar nga llojet e ndryshme të kafesë deri tek pijet freskuese alkoolike dhe joalkoolike.
Polisen rinkeby telefonnummer

kungsfoto rabattkod
lön undersköterska landstinget västernorrland
gb daim glass
tranas united
kivra inloggning
susy gala instagram
socialliberalism ekonomi

NEAR Restaurant Saranda - Fortesë Fshati Gexhë- është një fshat i vogël,i cili gjendet në komunën e Rahovec-it.Numëron afro 800 banorë dhe 140 shtëpi. Gexhë/Rahovec

Shëndet, mirëqenie dhe agjërim të lehtë në muajin e Ramazanit. Restaurante Restaurant „Natyra“ Fortesë Adresa: Rahovec Telefoni: +383 (0) 43 594 444 +383 (0) 45 646 060 Web: Restaurant Saranda – Fortesë Adresa: Rahovec Telefoni: +383 (0) 44 2… Restaurant Saranda, Rahovec: See unbiased reviews of Restaurant Saranda, rated 5 of 5 on Tripadvisor and ranked #2 of 8 restaurants in Rahovec. Restaurant Saranda: Best chicken I've ever had - See traveler reviews, 3 candid photos, and great deals for Rahovec, Kosovo, at Tripadvisor. Ju njoftojmë se nga sot “Restaurant Saranda - Fortesë” do te punoj vetem me porosi.


Industrieproduktion usa
högskoleprovet engelska gamla prov

Restaurant Saranda - Fortesë, Rahovec. 6,667 likes · 109 talking about this · 11,604 were here. Porosite mund ti bëni në këta numra të telefonit. 044 203 894 049 646 221

6,746 पसंद · 18 इस बारे में बात कर रहे हैं · 11,676 यहाँ थे. Porosite mund ti bëni në këta numra të telefonit. 044 203 894 049 646 221 Best Dining in Saranda, Vlore County: See 19,066 Tripadvisor traveler reviews of 331 Saranda restaurants and search by cuisine, price, location, and more. Restaurante Restaurant „Natyra“ Fortesë Adresa: Rahovec Telefoni: +383 (0) 43 594 444 +383 (0) 45 646 060 Web: Restaurant Saranda – Fortesë Adresa: Rahovec Telefoni: +383 (0) 44 2… Restaurant Saranda - Fortesë, Rahovec.